top of page

Zahnuté stěny s Norstone® ROCKPANELS™

Kotva 1

Vytvořte výrazné sochařské dílo

Nechte plynout svou fantazii a vytvořte senzační zakřivené stěny, abyste zkrášlili svůj vnitřní či venkovní obytný prostor. Prohnuté stěny představují impozantní konstruční prvek, který dodá výjimečný architektonický prvek téměř jakémukoliv obytnému nebo komerčnímu projektu.

Zařaďte zahnutou zeď do svého projektu aby rozdělila místnost nebo přerušila velký otevřený prostor. Zakřivení této mimořádné stěny vytvoří pozoruhodný bod. 

Vydutá nebo vypouklá?

Vnitřní či vnější zakřivení stěny je přednost, která by neměla být komplikovaná. Obklady Norstone Vám dávají na výběr z obou možností. Samozřejmě existují omezení, jak malý může rádius být, ale obecně není možné realizovat obklad na rádius menší než 1,5 m.

Zakřivené zdi, ať už vyduté nebo vypouklé, vytvářejí s kamenými obklady Norstone konstrukční prvek, který vypadá úžasně a je opravdu jedinečný.

Vydutá zeď.jpg

Vydutá zeď

Vypouklá zeď.jpg

Vypouklá zeď

Chcete obklad na vaší zakřivenou stěnu?

Vydutá zeď_2.jpg

Bezespárový kamenný obklad na prohnuté zdi

Chtěli jste někdy bezespárový kamenný obklad na prohnutou stěnu? Nyní s produkty Norstone® můžete. Robustní struktura třírozměrného kamene kopíruje zakřivení stěny a vytváří tak ostrý a působivý designový prvek.

Zakřivené nebo zaoblené stěny obložené bezespárovým kamenným obkladem mohou být volně stojící nebo součástí stávající konstrukce, výběr je opravdu široký.

Čedič

Ohněte to s čedičem

Čedičové obklady nebo 3D panely můžou být lehce použity pro obklad prohnuté zdi a vytvořit tak nádhernou plynulou perspektivu. Díky dvěma výrazným designům čedičových obkladů se jakákoli prohnutá stěna změní v moderní a ohromující architektonický prvek.

Monarostone

Nechte vaše stěny plynout

Monarostone má náhodný tvar a velikost, takže obložení zakřivené stěny tímto volným kamenem může otevřít výjimečné možnosti a zanechat tak trvalý dojem.

bottom of page