top of page
Norstone IL Rockpanels Aztec_2.jpg

Norstone® ROCKPANELS™

Bezespárové kamenné panely

Norstone® je pro své prémiové bezespárové kamenné panely známý po celém světě. Jeho atraktivní a unikátní design kombinuje přirozenost, eleganci a ultramoderní vzhled, čímž ho odlišuje od konkurence. Tyto obklady vám nabídnou nové vzrušující možnosti a snadnou instalaci pro vytvoření požadovaného designu.

SL Rockpanels icon.png
IL Rockpanels icon.png
XL Rockpanels icon.png

Štíhlé linie, štíhlejší rozpočet. Pokud vás omezuje rozpočet, tak tento levnější a lehčí panel vám poskytne kamenný vzhled za nižší cenu. SL ROCKPANELS™ je dostupný ve dvou odstínech Ochre a Charcoal.

Panely SL jsou vyrobeny ze stejných druhů kamenů jako v řadách IL a XL, jsou ale tenčí a lehčí čímž přináší významné úspory.

Jemnější vzhled kamenných obkladů, které jsou vhodné na menší plochy převážně v interiérech, dodají vaším stěnám ohromující vzhled. Každý panel je vyroben z 10-12 kusů kamene. K výrobě panelů  používáme atraktivní a exkluzivní barvy což nás spolu s jedinečnou skladbou panelů odlišuje od konkurence. Způsob provedení a přesnost jednotlivých panelů umožňuje jednoduchou instalaci.

Větší a výraznější, skvělý pro větší projekty a venkovní použití, kde vytvoří odvážnější a realističtější vzhled. 

Unikátní skladba panelů XL zajišťuje perfektní kompozici. Díky zámkovému systému v 1/3 obkladu není v širším měřítku vidět napojení panelů. Panely jsou skládány z 5-7 kousků kamene.

NORSTONE_SLrockpanel-Ochre.jpg
NORSTONE_XLrockpanel-Ochre.jpg
NORSTONE_ILrockpanel-Ochre.jpg
bottom of page